Vocabulary Fun - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek szkoły

Zespół Pani Anny Kotkowskiej

Maluchy na Jarmarkach Opatowskich

Jarmarki Opatowskie 2019

Wiosna nadchodzi!

Pierwszy dzień wiosny 2019

Zajęcia muzyczne

Grupa ZUCHÓW

Harcerze

Wykorzystywanie nowoczesnych pomocy dydaktycznych

Zajęcia otwarte

Ślubowanie

Zajęcia z pierwszej pomocy

Bal Absolwentów Gimanzjum

Mali naukowcy

Nowoczesna hala sportowa

Spotkania edukacyjne

Vocabulary Fun

W dniu 8 marca odbył się webinar nauczycieli uczestniczących w projekcie eTwinning "Vocabulary Fun". Bierze w nim udział 15 nauczycieli z różnych krajów: Turcji, Litwy, Rumunii, Włoch i Polski. Nauczyciele zaplanowali i przedyskutowali działania na najbliższe tygodnie. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego oraz technologii informacyjnej.

 

W grudniu 2023 roku nasza szkoła przystąpiła do projektu eTwinning "Vocabulary Fun". Tym samym nawiązaliśmy współpracę międzynarodową ze szkołami z Turcji, Rumunii, Włoch oraz Litwy. Uczniowie naszej szkoły wraz z rówieśnikami z innych krajów będą ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego oraz technologii informacyjnej. Uczestnictwo w projekcie przyczyni się także do kształcenia postawy tolerancji, otwartości na świat i szacunku do innych kultur. Dla zaangażowanych w projekt nauczycieli będzie to świetna okazja do wymiany doświadczeń.