eTwinning - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek szkoły

Zespół Pani Anny Kotkowskiej

Maluchy na Jarmarkach Opatowskich

Jarmarki Opatowskie 2019

Wiosna nadchodzi!

Pierwszy dzień wiosny 2019

Zajęcia muzyczne

Grupa ZUCHÓW

Harcerze

Wykorzystywanie nowoczesnych pomocy dydaktycznych

Zajęcia otwarte

Ślubowanie

Zajęcia z pierwszej pomocy

Bal Absolwentów Gimanzjum

Mali naukowcy

Nowoczesna hala sportowa

Spotkania edukacyjne

eTwinning

Program eTwinning - Nowoczesna edukacja online.

 

Okazuje się ,że uczyć się możemy wszędzie, z różnych źródeł i ta nauka jest przyjemniejsza. Nowe możliwości i metody pracy. Poznawanie nowych kultur, uczenie się od siebie nawzajem to zupełne nowe spojrzenie na edukację. Umożliwia nauczycielom pełną współpracę z zagranicą. Współpracę z różnymi krajami. 
Uczniowie z klas 3a, 3b i 2a realizują program eTwinning nawiązując kontakty z uczniami z Turcji, Włoch oraz Rumunii. Nasz projekt pt. ,,Let’s create games’’ poświęcony jest tradycyjnym grom w różnych państwach.

 

Artykuły

  • Logo

    Pierwszym etapem było wykonanie logo i plakatów przez naszych uczniów z niewielką pomocą nauczycieli. Uczniowie rozwijają kompetencje cyfrowe, społeczne, obywatelskie, uczą się współpracy w grupie . Realizacja tego projektu sprawia im radość. Projekt eTwinning to element pracy z uczniami oraz podstawa efektywnego i bezpłatnego rozwoju zawodowego nauczycieli.

    Czytaj Więcej o: Logo