Gabinet logopedyczny - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

Gabinet logopedyczny

Gabinet logopedyczny w naszej szkole, pod opieką mgr Małgorzaty Aksamit, to miejsce niezwykle przyjazne dzieciom. Wyposażony jest w tablicę multimedialną, na której uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi  bardzo lubią pracować, laptop, odtwarzacz CD. Ogromny wybór gier, układanek, książek, kart pracy i innych pomocy pomaga dostosować ćwiczenia do wieku, możliwości percepcyjnych ucznia i jego dysfunkcji. Na zajęcia logopedyczne do gabinetu, indywidualne i grupowe, przychodzą uczniowie w przedziale wiekowym od kl. 0 do kl. 8. Każdy z nich otrzymuje tu pomoc, wsparcie i opiekę. Ciepły, przytulny wystrój sali sprawia, że dzieciom pracuje się tu przyjemnie i efektywnie. Również w zajęciach zdalnych uczestniczą chętnie wszyscy zapisani uczniowie, zgodnie z planem zajęć stacjonarnych, śledząc na bieżąco, za pomocą kamerki, zmiany w wystroju gabinetu, zgodne ze zmieniającymi się porami roku.