Konsultacje - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek szkoły

Zespół Pani Anny Kotkowskiej

Maluchy na Jarmarkach Opatowskich

Jarmarki Opatowskie 2019

Wiosna nadchodzi!

Pierwszy dzień wiosny 2019

Zajęcia muzyczne

Grupa ZUCHÓW

Harcerze

Wykorzystywanie nowoczesnych pomocy dydaktycznych

Zajęcia otwarte

Ślubowanie

Zajęcia z pierwszej pomocy

Bal Absolwentów Gimanzjum

Mali naukowcy

Nowoczesna hala sportowa

Spotkania edukacyjne

Konsultacje

Konsultacje nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Opatowie
w roku szkolnym 2021/2022

(jeden raz w miesiącu)

L.p.

Imię i nazwisko

Termin konsultacji

Godzina

Numer sali

1

Marzena Chrabąszcz

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

15

2

Marzena Czub

I środa m-ca

15.30- 16.15

hala 24

3

Ewa Jędrzejewska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

16

4

Dorota Jędrzejewska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

hala 13

5

Joanna Kaczmarska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

10

6

Maciej Kandefer

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

31

7

Dorota Kitowska

I środa m-ca

15.30- 16.15

5

8

Teresa Kolasa

I wtorek m-ca

15.30-16.15

świetlica

9

Monika Kozłowska

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

11

10

Grzegorz Maliński

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

hala 23

11

Anna Maluszczak

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

42

12

Wojciech Maluszczak

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

5

13

Małgorzata Masternak

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

16

14

Justyna Mazurek

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

14

15

Piotr Oleksiak

I czwartek m-ca

15.30- 16.15

39

16

Joanna Ostatek

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

hala 24

17

Aneta Partyka

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

13

18

Joanna Polit

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

pokój nauczycielski

19

Paulina Potocka

I środa m-ca

15.30- 16.15

15

20

Dorota Pustuła

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

hala 23

21

Dorota Rogalińska

ostatni piątek m-ca

15.30- 16.15

30

22

Grzegorz Skrzypczak

I wtorek m-ca

16.00-16.45

świetlica

23

Beata Rusak

I poniedziałek  m-ca

15.30- 16.15

hala 14

24

Joanna Sobczyk

ostatni piątek m-ca

15.30- 16.15

5

25

Krzysztof Skowron

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

13

26

Marta Skowron

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

12

27

Monika Skwirowska

ostatni piątek m-ca

15.30- 16.15

świetlica oddz. przedszkolnych- hala

28

Mariola Smętek- Żychowska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

32

29

Maria Strzyż

I środa m-ca

15.30- 16.15

30

30

Iwona Swatek

I wtorek m-ca

16.00-16.45

10

31

Agnieszka Waszczyk

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

12

32

Elżbieta Wiśniewska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

11

33

Lucyna Wiszowata

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

świetlica